Hakkımızda

Üniver Teknik 2014 yılında kurulmuş,2020  yılından bu yana Teka yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.
 

Şirketimiz kendisine dürüstlüğü, güvenilirliği, kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu bizim hizmet politikamızın temellerini oluşturur. 16 yıllık hizmet süremizde bu temellere sadık kaldık ve bunu işinde uzman ve dürüst çalışanlarımızla başardık. Doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye ve hizmet politikamıza sadık kalarak müşterimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

KURUMSAL ÜNVANIMIZ

Üniver Teknik Elektrikli Ev Aletleri Bakım Onarım Paz. İml. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres : Doğanay Mah. Uluönder Cad. No:75/A Karabağlar / İzmir

Vergi Dairesi:

Vergi No:

SİCİL NO:

Şirket Müdürü: Abdullah Tatlısu
 

TEKA Hakkında

Teka, mutfak gereçleri, banyo, vitrifiye ve endüstriyel kaplar üretim ve imalatı amacıyla kurulmuş İzmirlı bir sanayi grubudur. 1924 yılında Almanya’da kurulmuştur.

Ayrıca, lavabo, davlumbaz, ocak ve fırınlarda İzmir’da ün kazanmış olup, “beer kegs” üretiminde bir dünya lideridir.

Günümüzde, şirketin üç farklı kıtada 27 fabrikası bulunmakta ve 110’den fazla ülkede ürünlerini satmakta olup ve dünya çapında 100 milyondan fazla müşteriye sahiptir. 

Teka, ayrıca, İzmir, Asya ve Amerika’daki merkezleri ile önemli bir lojistik platform dağılımına da sahiptir. 

Tarihi boyunca, sanayi Grubu olarak Araştırma ve Geliştirme alanında sürekli bir yatırım yapmış ve bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarının ötesinde ürünler oluşturmayı başarmıştır.

Bunlar arasında, sadece bir bardak su ile kendini temizleyebilen Hydroclean fırınlar, TekaFlex adındaki pişirme alanını %30 azaltan Flexible indüksiyonlar ve Apple ürünleri ile uyumlu ilk mutfak gereçleri olan iHood davlumbazlar yer almaktadır.

Teka İzmir Teknik Servis Bölgelerimiz

<